My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Právě je 23 bře 2019, 23:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Povídka o zničení arci-zříceniny.
PříspěvekNapsal: 18 bře 2014, 13:10 
Offline

Registrován: 26 led 2013, 13:24
Příspěvky: 29
Příběh o zničení agresivní Arci-zříceniny.


Paprsky slunce již pomalu mizí za obzorem, toď čas příprav k bujarým oslavám klanu Notoriků. Kupci po celodenních cestách usedají po hospodách a jen výzkumnicí krajů dalekých ještě nedokončili svojí práci. I vojska se vracejí z bojových misí. Nosiči na svých povozech přivážejí suroviny, zlato a černé perly, které získali v bojích proti monstrum. Je čas oslavit příchod jara. Král Metsys1 ještě usedá do úřadu, tak jako každý den, za popíjení zlatavého moku pročítá došlé zprávy. Za nedlouho se dostane ke zprávě, která přeruší oslavy a změní v příštích hodinách dění na středo-jihu.
„Vyvalte sudy!“ zvolal silným hlase král, svolává hrdiny a velitelé svých vojsk k Dubovému stolu, kde již po staletí Notorici podepisují dohody- spojenectví. Došla důležitá zpráva od královny Koohis vládkyně temných elfů, kde píše a žádá o pomoc v zničení temného zla, co vzešlo přímo z pekla. „ Arci-zřícenina!“ můj pane. „ Ano.“ je třeba pozvat královnu k jednání o spojenectví a domluvit společnou válečnou misi. „Vyšlete posly!“ Poslové jsou vyslání a zároveň jsou povolány k pochodu všechny vojska do hlavního města Troppau . „ Už jedou!“ zvolal někdo na hradbách. Do města přijíždí královna Koohis k dojednání spojenectví dvou nepřátelských frakcí k zničení temného zla. Porada nebyla dlouhá,jen pár žejdlíků bylo vypito. Je dojednáno a v diplomatickém sboru podepsány smlouvy o spojenectví, je projednána strategie boje k řešení míru tady dole v jižním kraji.
Vojska nastoupená k pochodu-boji popíjí poslední hlty zlatavého moku. Hrdinka Elektra přichází se starodávným kouzlem svitku – prokletý maják a pokusí se začarovat Arci-zříceninu k snížení doby pochodu. Bohužel, kouzlo nebylo účinné, ve zřícenině sídlí mocný Lanan vládce monster, který kouzlo odrazil. Před vojsko přichází hrdinka Martiné oděná v brnění zdraví v pravé ruce třímajíc kopí vládce monster a v levé opancířovaný štít. Pomocí svitků a čar postupně na vojsko dopadají kouzla a zvyšují jeho sílu, vytrvalost a bojovnost. „Dejte se na pochod!“ zazní rozkaz krále Metsyse1. Vojska vyrazila k místu, kde dojde k setkání spřátelených armád a vzájemnému pochodu smrti. „Prrr!“ Zavelela hrdinka Martiné. Vojska dorazila na místo setkání, kde již čekal čaroděj hrdina Ilfedat s celým vojskem královny Koohis. Cesta byla dlouhá, až konečně vojska dorazila do mrtvé země, kde již z dálky bylo vidět rozeklané hradby Arci-zříceniny. „Sesedněte z koní!“ zavelela Martiné. Z dálky se ozývaly skřeky nestvůr a jekot Ohnivých gargoille vzbuzoval strach v očích mírotvorců. Bylo chvilku po půlnoci, opět hodina temných čar, které dávají monstrum sílu a zvyšuje jejich krvelačnost k boji. Vojska spojenců mají chvilku na odpočinek a tak Notoričtí popíjejí zlatavý mok, z davu je slyšet pokřiky „střízlivé nás nedostanou.“ Temní elfové čerpají sílu z noci, která je přívětivá této temné rase. Ilfedat ještě jednou předstoupil před obě vojska a použil na všechna vojska kouzel života. Hrdinka Martiné si nasadí masku hrůzy, čarovná to přilba která vyvolává hrůzu u nepřítele a ten v této hrůze uteče z boje.
Je čas. „Útok!!" za ohromujícího křiku se vydávají vojska k boji. Monstra již o spojencích věděla a jejich vládce začal čarovat. Čím blíže se vojka přibližují k ruině, začínají v hrůze zpomalovat, toť účinek silného kouzla vládce monster Lanana. Kouzla, jenž také použila Martiné nasazením masky smrti, ale kouzla o mnohém silnějšího. Jen vyvolení dokáži tomuto kouzlu odolat a pokračují v útoku. Lukostřelci a odstřelovači posílají na ruinu tisíce šípů, která vylétnou nad obzor a cestou k zemi hledají své cíle. Útok je opětován a ze zříceniny vyletí tisíce jehel Jedovatých jehlosaurů. K zemi padají první mrtví na obou stranách. Je to krvelačná řežba dobra proti zlu .Za hlubokého ryčení vybíhají z Arci-zříceniny Ohňový duchové a napadají spojenecké vojsko. Spousta z nich padá k zemi pod hroty šípu, ti co se vyhnou, najdou smrt v náručí mistru čepele a pod kopyty těžkého jezdectva. Už jen desetina spojenců bojuje na život a na smrt, za mír v této oblasti. Naštěstí maska smrti hrdinky Martiné zapůsobila na nestvůry a ti v hrůze utíkají. Těžký to boj, na obou stranách je mnoho raněných, ale i ti nacházejí poslední sílu k boji. „Brána je zničena.“ zazní z davu a to je povel k útoku přímo do středu ruiny. Do ruiny se jako první dostavají Bojové harpyje , které přelétají hradby a zasadí útok Bojovým orkům, kteří natahují svoje kopí a snaží se zasáhnout útočníky. Bohužel jsou příliš krátcí, harpyje využívají svých křídel a svými pařáty zasahují orky. Ti padají k zemi jeden po druhém a za silného řevu umírají. Hlavní útok vedený hrdinkou Martiné jde bránou, kde útočí jezdci a Juggernautové, pod kopyty jejich koní umírají první Železní golemové. Ti se postavili spojencům a svými železnými opancířovanými těly a udělali živou hradbu. Čaroděj Ilfedat vylezl na hradby a svými životadárnými kouzly podporuje spojence. Útok mírotvorců je příliš silný a kopí spojenců, které kovali mistři kováři je velmi ostré, proniká skrze brnění a ničí Železné golemy. Boje se již účastní všechna vojska. V tratolištích krve postávají Velcí hadonohové a tlumí útoky Jedovatí jehlosaurové posílají poslední jehly a i ti umírají pod meči Mistrů čepele. Monstra padají k zemi a již nemohou odvrátit útok chrabrých útočníku, bojujících za svoje území, za roky temna co museli žít v područí temného zla. Postupně jsou pobita všechny bojující monstra.
„Vítězství.“ zní krajinou a jen v dálce je slyšet jekot monster co se dala v hrůze na ústup, která se dříve sjednotila a spolu s vládcem monster Lananem utíkají směrem k východu. Vojska spojenců , ale nemají sílu je dále pronásledovat, jsou příliš unavená bojem, na bojišti leží spousty raněných. Přichází čas znovuoživení na řadu přicházejí léčitelé Bojový mnichové a Archikněžky , kteří postupně léčí mocnými kouzly mrtvé i raněné. Na vozy nosičů a tažných rofů je nakládáno to, co bylo již dříve ukradeno krystaly,zlato, kamení, železo, obilí. "Hledejte černé perly!" zvolala Martiné. Vojska vstoupila do podzemí, kde prohledávají černé temné místa, tajemné klenotnice. "Mám je!" zazní z temné díry. To vojín našel pokladnici, kterou podává do rukou Čaroděje Ilfedata. Čaroděj předstoupí před armády a svým kouzlem otvírá zámky, vítězně zvedá truhlici plnou černých perel nad hlavu. "Óóó" zazní temnou nocí. Záře perel je vidět v širokém okolí. Vojska vychází ze zříceniny, připojí se k těm, co zůstali v hrůze zděšení a nemohli pokračovat v boji. Přichází znovu-sjednocení vojska. Rytíři i temní elfové společně oslavují velké vítězství popíjením zlatavého moku a společně vzhlíží k ruině. Ta se za silného burácení propadá v mrtvou zemi, aby zase v budoucnu vzešla v jiné krajině. Do obou království jsou vysláni poslové, aby zvěstovali zprávy o velkém vítězství. Spřátelená vojska se vrací do svých krajů, jsou vítáni zástupy lidí kteří jim vyvolávají slávu. Konečně nastanou oslavy jara, oslavy velkého vítězství znepřátelených frakcí, které našli cestu k míru v této středo-jižní oblasti.


Přílohy:
m.jpg
m.jpg [ 188.65 KiB | Zobrazeno 2805 krát ]
n.jpg
n.jpg [ 122.73 KiB | Zobrazeno 2805 krát ]
c.jpg
c.jpg [ 146.87 KiB | Zobrazeno 2805 krát ]
b.jpg
b.jpg [ 201.8 KiB | Zobrazeno 2805 krát ]
v.jpg
v.jpg [ 103.19 KiB | Zobrazeno 2805 krát ]


Naposledy upravil metsys1 dne 20 bře 2014, 10:22, celkově upraveno 6
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 19 bře 2014, 10:20 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 21 zář 2012, 09:28
Příspěvky: 323
Ahoj!
Povídka je dobrá ale příliš stručná, bylo by lépe ji doplnit detaily.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 21 bře 2014, 12:04 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 21 zář 2012, 09:28
Příspěvky: 323
Odměna bude dneska vydána ve hře.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 05 dub 2014, 12:16 
Offline

Registrován: 02 říj 2013, 06:22
Příspěvky: 2
Pěkná povídka :) Blahopřeji

_________________
Online hry zdarma - Mylands Info - ! nejšírší nabídka půjček ihned ! - Mylands - Bonus na perly


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 1.624s | 13 Queries | GZIP : On ]