My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Právě je 14 lis 2018, 16:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 31 říj 2018, 20:59 

V encyklopedii chybí trest - bránění ve hře

Üž se to tak rozmohlo, že noví hráči po zjištění situace hru raději opustí a stávající hráči si musí vytvářet několik multiúčtů, aby vůbec při své nefér play, měli s kým hrát.

Není to poprvé, kdy jsem dostala takovouto výhrůžku: (přikládám ji i s vlastní odpovědí)

FORUM HRY: Nejen nováčci nemají šanci tady hrát - jen mult´áci

archer89 napsal:
ad 1 kto ti poslal ten dol?
ad 2 co tu chces?

mas jeden den na to, aby si opustila priestor. zajtra o 19:00 ti vyprsi limit...

HATH0R napsal:
To jsou asi tak nelogické otázky jako kdybych se já zeptala::

ad 1 Co děláš na českém serveru, když nejsi Ćech?
ad 2 Kdo ti dal kontakt přes přesměrovaný slovenský server o našem serveru?

Ale jsi už několikátý nechápavý hráč, který nezná skutečná pravidla této hry, tak to ještě jednou zopakuju:

Hraju podle pravidel této hry a nikde není psáno, že si nemohu zabrat volný důl, který si kdekoli na mapě najdu.

K čemu bychom si tu asi platili perlami zlepšování věd v jejich dosažitelnosti přes stále více království v okruhu svých měst,že?

Tak se tu podobné vyhrožování místo hraní společenské hry rozmohlo jako mutující vir přes několik generací.

Dám nejen tvé vyhrožování na FORUM této hry, kde se již dřívé toto téma bez důkazů rozebíralo - já už důkazy mám:

včetně tohoto tvého vyhrožování.

Hráč má hrát se stále se měnící situací na mapě a ne si přizpůsobovat podmínky na mapě a podřizovat si hru protihráčů výhrůžkami jen ve svůj pohodlný prospěch.

To, co se tu od jisté doby děje, lze nazvat : bránění ve hře

Ve sportu se tento způsob trestá - tady takový trest chybí.

Vezmu i tento případ tvé výhružné zprávy na fórum hry.
Je to nehoráznost.

:roll:

archer89 napsal:
posli to aj prezidentovi pre mna za mna. forum je mrtve a nikto to riesit nebude a ked je toto vyhrazka, tak potom mas asi nejaky dovny vyklad slovnych spojeni a nechapes kontextu veci ... cau. blokujem

V některých případech jsem se setkala za neuposlechnutí výhrůžky i s útoky a dlouhodobým obtěžováním ve hře, které jasně signalizovalo, že jde o pomsty a nikoli o způsob hry. Bránění ve hře je snadno rozpoznatelné několika způsoby.

Dalším příkladem takového chování je hráčka ajawillow - vytrvale otravuje svými špiony a hlavně vizionáři, že je jasné jak bezúčelně pro hru to dělá - prostě provokace a obtěžování, případně štvaní dalších hráčů manipulativními informacemi proti objektu svého otravování.

PříspěvekNapsal: 13 lis 2018, 00:58 

Jak asi vidíš, moc lidí to nezajímá. Ale já Ti odpovím :-)
S podobnými hráči se potkávám pořád, a proto mi to za to stojí.
Kolik lidí mi psalo, že území je všech a že jim to nemůžu zakazovat, že nemám žádné výhradní právo na doly, zřícky atp. Pro všechny tyto je následující text:

Jde o nepochopení hry z Vaší strany. Já hru znám a vím co dělám (tedy většinou); území mám přesně vymezené a vybojoval jsem si ho, což chvíli trvalo. Pak příjde někdo, kdo hru hraje už celý měsíc a začne mi říkat, že území je všech. To je asi jakobych si pořídil stánek s hotdogy, zajel s ním na nějakou větší akci, kt. se koná na veřejném prostranství a začal se hádat, že je to není jejich, nýbrž města, tudíž mě musí pustit a já si ta budu vesele prodávat. (Komu se příklad nezdá, napadl mě zajímavější příklad s tím, že se snažím prodávat drogy na území mafie, snad si to umíte představit .. no radši to popisovat nebudu ale.)
Ano, pravidla hry nikoho neopravňují zabrat si území ... ale taky to nezakazují a už vůbec nezakazují se takovémuto hráči mstít. A to se vsaďte, že to každý udělá.

Abych jen nekritizoval, tak Vám řeknu i co udělat - najít si schopného mentora; někoho, kdo Vás naučí hrát, vysvětlí Vám pravidla hry (především ta nepsaná) a vůbec jak to chodí. Připraví Vás na přechod na suzíka, sežene Vám území či domluví sdílení tam, kde jste.
Jednak pro Vás bude přechod méně bolestný a rychlější, druhak Vás ochrání ze začátku a především všechny rady jsou k nezaplacení.

A pro ty, co brečí, že se tady nedá rozvinout kvůli silnějším hráčům - samozřejmě, že dá. Hra je dlouhodobější, to určitě. Taky záleží jak Vás baví a rozhodně se rozvinete rychleji budete-li investovat nějaké ty prašule. Hlavní je najít si někoho, kdo Vám pomůže ze začátku.

Jsou tady hráči, kteří do hry neinvestovali ani korunu a jsou tady hráči, kteří investovali pěti, ale i šesticifernou částku. Záleží hlavně co od hry čekáte. Někdo je tady kvůli boji, někdo se měří s postupem ve hře (velikost armády, zničené zřícky, ..) a někdo tady chodí jen pokecat :-)

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina